Dzierżawa drukarek Warszawa – sposób na ograniczenie kosztów dzialałalności biura!

przez | 19 września, 2020

Prowadzenie własnej firmy wymaga założenia biura. Powinny się w nim znaleźć takie urządzenia jak telefon, komputer, drukarka, skaner oraz kserokopiarka. Trzy ostatnie wymienione przyrządy są jednak drogie w zakupie i eksploatacji, szczególnie dla początkujących przedsiębiorców. Dlatego warto zapoznać się bardzo ciekawą usługą, jaką jest dzierżawa drukarek Warszawa.

Na czym polega dzierżawa drukarek?

Dzierżawa drukarek to nic innego, jak wypożyczenie urządzenia poligraficznego, które możemy ustawić w swoim biurze. Za wynajem aparatury płacimy tylko miesięczny czynsz – reszta opłat eksploatacyjnych leży po stronie wypożyczalni. Omijają nas zatem duże wydatki związane z zakupem tonerów lub tuszu. Nie musimy także bać się o to, że konieczność naprawy urządzenia puści nas z torbami. Zakłady, których przedmiotem działania jest dzierżawa drukarek Warszawa, świadczą bowiem bezpłatne usługi naprawcze swoim Klientom! Jest to możliwe dzięki temu, że wypożyczona przez nas drukarka nadal jest własnością wypożyczalni, a nie naszą.

Jakie korzyści niesie ze sobą dzierżawa drukarek Warszawa?

Jak już wcześniej wspomniano, osoba korzystająca z takiej usługi jak dzierżawa drukarek, jest zwolniona z ponoszenia wszelkich opłat eksploatacyjnych. Jej jedynym zobowiązaniem jest płacenie miesięcznego abonamentu. Wysokość opłaty jest zależna od rodzaju drukowanego formatu oraz jakości używanego przez nas tuszu lub tonera. Im większy format, tym wyższa opłata. Tak samo sprawy mają się w przypadku wykorzystywanych przez nas barwników. Abonamenty zazwyczaj przewidują również ilość stron, które możemy wydrukować bez większych opłat. Jeśli przekroczymy ten limit, możemy dalej korzystać z urządzenia, jednak za każdy wydrukowany arkusz będziemy musieli uiścić niewielką opłatę, w wysokości kilku groszy.

Bardzo duże korzyści finansowe

Jak mogli Państwo przekonać się, czytając ten artykuł, dzierżawa drukarek jest bardzo przydatną usługą. Korzystanie z niej pozwoli nam na poczynienie bardzo dużych oszczędności, przy zachowaniu pełnej efektywności pracy naszego biura!